Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kartal Viessmann Kombi Servisleri İletişim

Kartal İstanbul’un uç ilçelerinden biridir. Viessmann firmasının yaygın servis ağı Kartal ilçesinde de bulunmaktadır. Kullanıcılarına en iyi hizmetleri götürmeyi alışkanlık haline getirmiş ısı konforu araçları üreticisi Viessmann Kartal ilçesinde ikamet eden kullanıcılarının memnuniyetini de düşünmektedir.Kartal Viessmann Kombi Servisleri bu amaçla servis hizmeti sunmaktadır. En kaliteli ve yakıt tasarruflu olan  kombilerimizi tercih etmek doğru bir karardır. Viessmann bu kararınızı uzman servisleri ile destekler. Servisler İstanbul’un bütün ilçelerine ve birçok semtine yayılmıştır. Viessmann firmasının bu yaygın servis ağından yararlanarak 7/24  Çağrı Merkezlerimiz olan 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. Viessmann servisleri sizi zor şartlar altında bırakmamak için hizmetlerini aralıksız sürdürür.

Viessmann Servis Hizmeti Kartal’da

Kartal ilçesi İstanbul’un uç ilçelerinden biri olmasına rağmen her geçen sene bilinirliliği artan bir ilçedir. Sürekli artan bir doğruda gelişim çizgisi vardır. Viessmann servisleri bu güzide ilçede de yer etmiştir.Kartal Viessmann Kombi Servis  kullanıcılarına servis hizmetleri sunmak için hazır beklemektedir.
Kartal Viessmann  Servisi ürününüz  ile ilgili her türlü sorununuzda en büyük ve doğru yardımcınız olacaktır. Kombi bakımından kombi tamiri işlerine kadar her işinizde yanınızdayız. Oldukça uygun servis ücretleri ile profesyonel servis çalışanlarının hizmetini alabilirsiniz.

Kartal Viessmann Kombi Servis Ücreti

Kartal Viessmann Servis ücreti diğer Viessmann servisleri ile aynıdır. Ülke çapındaki Viessmann servisler ortak servis ücreti politikası takip eder. Servis ücretimiz 50 TL’dir.

2016-2017 Kartal Viessmann Kombi Bakımı Ve Ücreti

Kombi bakımının ne kadar önemli bir konu olduğunu herkes bilmektedir. Gaz ile çalışan kombilerin bakımı ihmal edilmemelidir. Uzman olan,Viessmann Kombi Kartal Servisi kombileriniz için en iyi bakım adresidir. Bakım işi belirli talimatlar izlenerek ve titizlikle yapılır. Kartal ilçesinde ikamet eden Viessmann kombi kullanıcıları kombi bakımlarını servisimizle irtibata geçerek yaptırabilir. Kombi bakım ücreti oldukça uygun bir fiyattır. Kombi bakım ücreti servis ücretini de kapsamaktadır. Kombi bakım hizmeti alan ekstra servis ücreti ödemez,Kartal Viessmann Kombi Bakım Ücreti,sabit olup 80 TL’dir.

Kartal Viessmann Kombi Tamiri

Viessmann kombilerin bakımı amatör ellere emanet edilmemelidir.Uzman servis elemanlarımız Viessmann kombi ve kombi tesisatları alanında uzmanlaşmış ve periyodik eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Kombi tamiri en doğru ve kesin şekilde Kartal Viessmann çalışanları tarafından revizyon işleri garantili yapılır.

Kartal Viessmann Kombi Servisi Garantili Tamir

Kartal Viessmann Kombi Servisi tarafından yapılan tamir işleri yüksek Viessmann standartları çerçevesinde bir yıl süre ile garanti altındadır. Aynı parçalarda tekrara arıza meydana gelmesi durumunda ücretsiz olarak yeniden tamir yapılmak zorunluluğu vardır. Ayrıca tamir işlemi sırasında kullanılması gerekecek yedek parçalar da bu garantinin kapsamındadır. Kartal Viessmann Kombi Servisi de bu servislerden biri olup aynı şartları uygular.

Powered by themekiller.com