Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kurtköy Viessmann Kombi Servisi İletişim

Viessmann kombiler kullanıcı dostu ve yüksek verim veren kombilerdir. En az yakıt tüketimi ile en çok sıcaklığı sağlamayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda mühendislerimiz aralıksız çalışmaktadır. Viessmann kombiler her sene gelişen kombi teknolojileri ile paralel olarak gelişir. Hatta bu gelişmelerden önemli bir bölümünün ilk uygulayıcısı Alman teknolojisinin ürünü olan Viessmann kombilerdir. Viessmann firması kombi servislerine de büyük önem vermektedir. Viessmann firması her sene düzenlediği eğitimlerle Viessmann servis teknisyenlerine kombi alnındaki yeni gelişmeleri aktarır ve yeni modelleri tanıtır. Kurtköy’de hizmet veren Kurtköy Viessmann Kombi Servisi çalışanları da eğitimlere katılır. Böylece Kurtköy Viessmann ile teknisyenleri gelişen ve değişen müşteri isteklerine ve kombi teknolojilerine anında uyum sağlar.İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Viessmann Kombi Servis Eğitimleri

Viessmann kombi servisleri elemanları her sene düzenlenen eğitimlere katılırlar. Viessmann kombi modelleri hakkındaki bilgilerini tazeler ve yeni yöntemleri öğrenirler. Ayrıca yeni piyasaya çıkan modelleri de bu eğitimlerde tanıtılır. Bu modelleri bakımı ve tamiri ile ilgili her şey teknisyenlere aktarılır.Kurtköy Viessmann Kombi Servis elemanları Viessmann’un eğitimlerinden geçmiş tecrübeli ve işinde uzman elemanlardır.

Kurtköy Viessmann Kombi Bakımı

Kurtköy Viessmann Kombi Bakımı elemanları aldıkları eğitimleri kombi bakımı alanında da göstermektedir. Viessmann kombiler hakkında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz kombi bakımınızı talimatları çerçevesinde gerçekleştirir. Kullanıcı ile iletişim halinde kombinin sorun çıkaran yerlerinin ve diğer yerlerinin bakımını yapar. Servis çalışanları kombi bakımını yaptıktan sonra kombinizin performansının arttığını göreceksiniz.

Kurtköy Viessmann Kombi Bakım Ücreti

Kurtköy Viessmann Kombi Servisi diğer servisleri ile ortak fiyat çizelgesi uygulamaktadır. Bakım ücretleri de bu ortaklığa dahildir.Kurtköy Viessmann Kombi Bakım ücreti diğer servislerde olduğu gibi 80 TL’dir.Kurtköy Viessmann Servisi teknisyenlerinin aldıkları eğitimin hakkını vererek kombinizin garantili olarak tamirini sağlar. Kombiniz uzman teknisyen kadromuzca sorun çıkarmayacak şekilde tamir edilir. Teknisyenlerimiz tarafından tamir edilen kombi parçası Viessmann servis ilkelerince garanti altına alınır. Tamir edilen parçanın garanti süresi bir yıldır.

Kurtköy Viessmann Kombi Yedek Parça

Firmamız servislerine orijinal yedek parça sunmaktadır. Bu sayede kombinizin arıza yaratan parçası kombinizle tam uyumlu orijinal Viessmann yedek parça ile değiştirilir. Yan sanayi ürünler kısa sürede tekrara hasar verecek ve kombinizin diğer bölümlerinin de arızalanmasına neden olacaktır.Viessmann Kombi Kurtköy Servisi bu sorunun yaşanmaması için orijinal ve bir yıl süre ile garantili Viessmann yedek parça kullanır.

Kurtköy Viessmann Servis Ücreti

Viessmann servis ücretleri Viessmann kombi bakım ücretlerinde olduğu gibi sabittir. Tüm Viessmann  servisleri aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sabit servis ücreti 50 TL’dir.Kurtköy Viessmann Servis Ücreti 50 TL’dir.

Powered by themekiller.com