Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Pendik Viessmann Kombi Servisi İletişim

Viessmann kombi servislerinin yaygın servis ağı Pendik ilçesine de ulaşmaktadır. Pendik Viessmann Kombi Servisleri kullanıcılarına en iyi hizmeti götürmek için kurulmuşlardır. En iyi kombi markalarından biri olan Viessmann kombiler Pendik’te de en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Birçok modeli Pendik Viessmann kombi kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Uzman personellerden oluşan Pendik Viessmann Kombi Servisi  elemanları tüm kombi modelleri ile ilgili her gelişmeye vakıftır. Bu sayede kullanıcı şikayetlerine kesin çözümler üretir. Kombinin maksimum seviyede hizmet vermesini sağlar. Detaylı bilgi almak için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Viessmann Kombi Servis Hizmetleri

Viessmann kombi servis hizmetleri belirli standartlarla belirlenir. Viessmann firması servis standartlarını ve ilkelerini en üst düzeyde belirlemiştir. Bu sayede müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulur.Pendik Viessmann Kombi Servis ile hizmetlerimiz bu yüksek standartları takip eder ve uygular. Kullanıcılara en iyi ve kesin çözümlü hizmetleri götürerek ısı konforunun kesintisiz sağlanmasını amaçlar. Herhangi bir sorununuzda ilk arayacağınız yer Viessmann olmalıdır.

Pendik Viessmann Kombi Bakımı

Kombi bakımı tüm kombi markaları için elzem bir durumdur. Doğal gaz ile çalışan kombiler tüm güvenlik önlemlerine karşın risk içerebilmektedir. Bu nedenle kombi bakım işleri düzenli olarak senede en az bir kez yaptırılmalıdır.Viessmann Kombi Pendik Servisi teknisyenleri kombilerin bakımını eğitimleri doğrultusunda mükemmelen yaparlar.

Pendik Viessmann Kombi Bakım Ücreti

Pendik Viessmann Kombi bakım ile servis hizmeti mükemmelleştirmiştir. En iyi bakım en makul fiyatlarla sağlanır. Hizmet talep ettiğiniz yer neresi olursa olsun sabit ücret uygulanır. Pendik Viessmann Kombi bakım ücreti  sadece 80 TL’dir.

Pendik Viessmann Servisi İle Güvence

Pendik Viessmann Servisi kombinizde meydana gelen arızalarda da en iyi yardımcınızdır. Kombinizin arızasın kesin olarak çözülür ve tekrar etmesi önlenir. Aksi durumda kombiniz ücretsiz olarak tamir edilir. Onarımı gerçekleştirilen kombi parçası bir yıl içinde tekrar arıza yaparsa servisimiz tarafından ücretsiz onarılır. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Viessmann servisleri servis ücretini makul düzeylerde tutarak da müşteri memnuniyeti sağlar.Pendik Viessmann Servis Ücreti 50 TL’dir.

Pendik Viessmann Garantili Orijinal Yedek Parça Değişimi

Viessmann kombinizin bir parçasında sorun olması durumunda hangi model olursa olsun garantili ve orijinal yedek parça değişimi sağlanır. Pendik Viessmann Kombi Servis ve diğer servisler orijinal parçayı Viessmann firmasından sağlar. Sağlanan parçalar kombinize tam uyum gösterecektir. Ayrıca Pendik Viessmann tarafından bir yıl süre boyunca garanti altına alınacaktır. Pendik Viessmann Kombi Servisleri tamir işlerinde gerekli olması durumunda orijinal yedek parça kullanır. Bu sayede tekrara oluşabilecek sorunların önüne geçilir.

Powered by themekiller.com