Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Sultanbeyli Viessmann Kombi Servisi İletişim

Viessmann firması servis hizmetlerine en çok önem veren firmalardan biridir. Viessmann firması kaliteli ve iyi bir kombinin aynı derecede kaliteli ve iyi eğitilmiş personele sahip Viessmann kombi servisleri ile en iyi seviyeye ulaşacağını bilmektedir. Bu çerçevede müşteri memnuniyetini en üstte tutamak isteyen Viessmann firması servislerinden yüksek standartta hizmet beklemektedir.Servis elemanları Viessmann firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılarak güncel bilgileri edinir ve böylece kullanıcılara üst düzey hizmet sunar.Sultanbeyli Viessmann Kombi Servisi de bu üst düzey hizmet anlayışını sürdürmek ve Sultanbeyli’deki kullanıcılarına üst düzeyde hizmet vermek için kurulmuştur. Viessmann kombiler ile ilgili her türlü soru, sorun ve bilgi talebinizde Sultanbeyi Viessmann Kombi Servislerini arayabilirsiniz. Bize 0850 840 9 212 numarasından ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Servisimiz  Gelişiyor

Sultanbeyli İstanbul’un gelişmekte olan ilçelerinden biridir. Viessmann firması da bu gelişmeye paralel olarak Sultanbeyli Viessmann Kombi Servis, hizmetlerini geliştirmektedir. Sultanbeyli’de Viessmann kombilerin sağladığı ekonomik ve ileri derecedeki ısı konforunu yaymaktadır.Firmamız ısı konforu sağlamak isteyenlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Sultanbeyli Viessmann Kombi Bakımı

Sultanbeyli ilçesinde ve çevresinde ikamet edenler Viessmann kombi bakım hizmetleri için üst kalitede hizmet sağlayan Viessmann Kombi Sultanbeyli Servisi tercih etmelidir. Uzman servis olan servisimiz kombi bakım işinizi üstün körü değil firma tarafından belirlenen talimatlar çerçevesinde ayrıntılı olarak yapar. Kombinizin çalışmasında sorun olmadığını belirler. Kombi temizliğini sağlar. Bu sayede Sultanbeyli Viessmann Kombi Bakımı ile daha tasarruflu çalışır.

Sultanbeyli Viessmann Servis ile Tamir –Revizyon İşleriniz Güvende

Sultanbeyli Viessmann kombileriniz için en iyi tamir imkanının Sultanbeyli Viessmann Servisi sağlayabilir. Tamir işlerinizi diğer servislerin ellerine bırakmak yerini uzman servislerimizin eğitimli ellerini tercih ederek garantili tamir imkanından faydalanırsınız. Viessmann uzman servis teknisyenleri mükemmel olarak eğitilmiş ve tecrübeli personellerdir. Her sene düzenli olarak düzenlenen eğitimlere katılarak kombi teknolojisindeki yenilikleri ve değişimleri yakından takip ederler. İster evinizdeki küçük bir kombi tesisatı olsun ister iş yerlerinizdeki büyük kombi tesisatları olsun fark etmeksizin mükemmel bakım işleri sunulur.

2016 – 2017 Sultanbeyli Viessmann Kombi Bakım Ücreti

Sultanbeyli Viessmann kombi bakım ücreti 2016 ve 2017 yılları için belirlenmiştir. Bu ücret sabit olup bu yıllar içinde geçerli olacaktır.Sultanbeyli Viessmann Kombi Bakım Ücreti ve diğer Viessmann kombileri tarafından sunulan bakım hizmetinin ücreti 80 TL’dir. Bu ücret karşılığında ilgili teknisyenlerimizin sunacağı mükemmel bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Yani sadece 80 TL’ye kombi modeliniz fark etmeksizin bakım ücretiniz yapılır.

Sultanbeyli Viessmann ile 1 Yıl Garantili Parça

Viessmann kombi arızalarında en garanti yol Viessmann servislere başvurmaktır. Sultanbeyli Viessmann,elemanları kombinizin sorununu en iyi teşhis edecek ve onarımını en iyi şekilde sağlayacak kişilerdir. Viessmann servislerimizin gerçekleştirdiği tamir işleri ilgili servislerimizin garantisi altındadır. Bir yıl içinde tekrar kombinizin aynı parça ya da parçalarında arıza meydana gelmesi durumunda garanti devreye girer ve tamir işiniz ücretsiz olarak yapılır.

İletişim için   çağrı merkezimize arıza kaydı oluşturabilirsiniz.Firma tarafından sağlanan tamirlerin garanti kapsamında olduğunu belirtmiştik. Bu tamir işlerinde kullanılması gerekebilecek yedek parçalar da orijinal olup bir sene ile garantilenmiştir. Bu süre içinde ayını parça tekrar arıza yaparsa Sultanbeyli Viessmann Servisleri tamir ve yedek parça değişimini ücretsiz yapmayı taahhüt eder.

Powered by themekiller.com