Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Bağcılar Viessmann Kombi Servisi Sizlerle

Kombi, ortamdaki ısı konforunu sağlamak için kullanılan bir araçtır.  Birçok kombi firması, kombi sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Ancak, bir firma hem ısıtma sistemlerinde 200 yıla dayanan mazisi, hem kombi sistemlerindeki öncülüğü hem de yüksek Alman teknolojisine dayanması ile diğerlerinden ayrılmaktadır. Bu firma Viessmann’ tur. Viessmann firması 1825 yılında soba üreterek girdiği ısıtma sistemleri alanına ileri teknoloji ürünü kombilerde öncülük yaparak devam etmektedir.

Ülkemizin de en çok tercih edilen markalarından olan Viessmann, yüksek kalitesinin yanında mükemmel servis hizmeti ile de ön plana çıkmaktadır.Bağcılar Viessmann Kombi Servisleri  de Viessmann’un yaygın servis ağının örneklerinden biridir.

Bağcılar Kombi Servisi İletişim

Viessmann kombi servisleri Türkiye çapında yaygınlık gösterir. Ülkemizin en çok satılan kombilerinden olan Viessmann bu sayede müşterisi ile satış sonrası ilişkisini de güçlü tutar.Bağcılar Viessmann Kombi Servisi de Viessmann’un yüksek teknik kapasiteye sahip kombi servisleri ağı içerisindedir. Bağcılar ilçesindeki tüm kombi bakımı ve tamiri işleriniz için Bağcılar Viessmann Kombi Servisine 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Viessmann’ ta Yüksek Teknik Yeterlilikte Personel

Viessmann her yıl periyodik olarak düzenlediği eğitimlerle kombi bakım servisi elemanlarını yeni teknolojilerle uyumlu halde tutar. Viessmann’un her yıl gerçekleşen eğitimleri personellere yeni teknolojiler hakkında bilgi verir.Bağcılar Viessmann Kombi Servis, düzenli olarak bu eğitimlere katılmaktadır. Personelimiz bu sayede yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi olmakta ve müşteriye en iyi hizmeti sunabilmektedir. Bağcılar Viessmann Kombi Servisi yüksek teknik yeterlilikte, iyi eğitilmiş, tecrübeli elemanlardan oluşur. Kombi bakımı ve kombi tamiri ile ilgili sorunlarınızı kısa sürede çözer. Ayrıca kombi ve kombi sistemleri ile ilgili diğer soru ve sorunlarınız için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Elemanlarımız gerek alım satış öncesi, gerek satış sonrası hizmetleri ile aklınızdaki bütün soru ve sorunlara cevap verecektir.

Bağcılar Viessmann Servisi İle Kaliteli ve Orijinal Yedek Parça

Bağcılar Viessmann Servisi tarafından sağlanan yedek parçalar kaliteli ve orijinaldir. Viessmann kombi servisi olarak kombinizi ile uyumlu orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Bu sayede kombinizde tekrar sorun yaşama oranınızı minimuma indiriyoruz. Orijinal yedek parçalar bir yıl süre ile garanti kapsamında bulanmaktadır. Bu sayede değişen parçanın tekrar sorun çıkarmayacağı ile ilgili emin olabilirsiniz.

Viessmann Kombi Bağcılar Servisi yüksek yeterlilikteki elemanlardan oluşmaktadır. Kombinizin tamir edilen parçası tekrar sorun çıkarmayacaktır. Tamir edilen parçaya bir yıl süre ile garanti vererek bu konudaki güvenimizi ortaya koyuyoruz. Servisimiz tarafından tamir edilen kombi parçası bir yıl süre ile servisimizin garantisi altında olur.

Geniş Çaplı Kombi Bakımı

Bağcılar Viessmann Kombi Bakımı,ekipleri kombi tamirinde olduğu kadar, kombi bakımında da iddialıdır. Kombiniz bakımı her türlü şart göz önüne alınarak ayrıntılı olarak gerçekleştirilir. Kombi bakımı üstün körü olarak değil ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede yoğun kullanımın olacağı aylardan önce kombinizin sağlamlığımdan emin olabilirsiniz. Kombinizin uzun ömürlü olması için yoğun kullanımın olduğu aylardan önce bakımının ve temizlenmesinin yapılması gerekir. Kombi bakımı ihmale gelemeyecek bir konudur.

İleri teknoloji, Harika Servis Hizmeti

Eğer kombi almayı ya da mevcut kombinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız Viessmann kombiler doğru tercih olacaktır. İleri teknoloji ürünü Viessmann kombiler yıllardır ısıtma sistemlerinde öncü rol görmektedir. Viessmann kombi edinerek, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ısıtma sistemleri edinmiş olursunuz.Bağcılar Viessmann gibi servisler aracılığı ile satış öncesi ve satış sonrası hizmeti en iyi şekilde alabilirsiniz. Viessmann kombiler ileri teknolojiyi, harika servis hizmeti ile buluşturarak mükemmelliği amaçlıyor.

Powered by themekiller.com