Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Beşiktaş Viessmann Kombi Servis Ağı

Kombiler, içinde bulunduğumuz yüzyılın en önemli ısı konforu sağlayıcısı araçlarından biridir. Kombiler özellikle soğuk kış aylarında mekan içi ısısını ayarlayarak soğuktan korunmamızı sağlar. Gelişen teknoloji ile paralel olarak kombi teknolojisi de yıldan yıla gelişmektedir. Artık kombiler enerji verimliliğini esas alan, ısınma maliyetini oldukça düşüren cihazlar olarak ön plana çıkmış durumdadır. Yoğuşmalı kombi sistemleri, ısınma maliyetini hatırı sayılır ölçüde düşürerek çevreci bir ısınma alternatifi sağlamaktadır. Doğalgaz ile çalışan kombiler şehirlerin hava kirliliğine de otomatik çözümler getirmiştir.

Kombi sistemlerinin en önde gelen firmalarından olan Viessmann firması kombi teknolojilerin gelişiminde öncü rol alan dev bir Alman firmasıdır. Isıtma sistemleri alanındaki geçmişi 200 yıla dayanan bu firma kombi sistemleri alanındaki birçok yeniliğin ilk uygulayıcısıdır. Viessmann dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir Pazar payına sahiptir. Bu pay sayesinde yaygın bir servis ağı da oluşturmuştur.Beşiktaş  Viessmann Kombi Servis bu ağın İstanbul içindeki parçalarından biridir.Tüm soru ve görüşleriniz için;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Viessmann Satış Sonrası Hizmet

Beşiktaş Viessmann çalışanları satış öncesi soru ve sorunlarınız için de başvurabileceğiniz bir adrestir. Servisimizden Viessmann kombiler ile alakalı bütün merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Eviniz ya da iş yeriniz için nasıl bir Viessmann kombi tercih etmeniz gerektiği ve servis ile alakalı sorularınız için servisimizi arayın. Uzman personelimiz sonuna kadar yardımcınız olacaktır. Satış öncesi olduğu gibi satış sonrası soru ve sorunlarınızda da en önemli yardımcınız Beşiktaş Viessmann Kombi Servisi olacaktır.

Viessmann Periyodik Kombi Bakımı

Kombi bakımı, kombinizin sağlıklı olarak çalışması ve uzun ömürlü olması için şarttır. Periyodik olarak bakımları yapılan kombi sistemleri uzun süreli sorunsuz olarak hizmet verecektir. Sanayi Bakanlığı standartlarına göre periyodik bakımları ve temizliği yapılan kombiler uzun yıllar sorunsuz hizmet görebilmektedir. İleri Alman teknolojisi ile üretilen Viessmann Kombiler çok daha uzun süreli, sorunsuz hizmet verecektir.Beşiktaş Viessmann Kombi Servisleri olarak kombi bakım işlerinizi ayrıntılı olarak gerçekleştiririz. Kombilerinizin gerekli kontrolleri güncel teknolojiye göre yapılır ve temizliği saplanır.

Uzman Personel, Garantili Tamir

Viessmann Kombi Beşiktaş Servisi uzman personel, garantili tamir prensibi çerçevesinde tamirat işleri yapmaktadır. Kombinizde meydana gelen arızalar garantili olarak tamir edilir. Tamir edilen parçaların garantisi bir yıl sürelidir. Bu süre zarfında tamirattan geçen parça Beşiktaş Viessmann Kombi Servisi garantisi altındadır. Sadece tamirat gören parça değil servisimiz tarafından değiştirilen parçalar da bir yıl boyunca garanti kapsamındadır. Tamir edilemeyecek olan kombi parçaları orijinal yedek parçaları ile değiştirilir. Değişen parça bir yıl boyunca garanti kapsamına alınır. Servisimize başvurarak gönül rahatlığı ile kombinizin tamiratını sağlayabilirsiniz.

Yüksek Teknolojiye Uyumlu Teknik Personel

Beşiktaş Viessmann Servisi teknik elemanları periyodik olarak eğitimden geçmektedir. Viessmann’un her sene düzenlediği eğitimler sayesinde personelimiz güncel teknolojiyi takip eder ve anında uygular. Kombi bakımı ve kombi tamiratı yüksek kombi teknolojisi ile uyumlu araçlarla yapılır.Beşiktaş Viessmann Kombi Servis güven içinde kombinizin bakımını ve tamirini sağlayabilecek, eğitimli, tecrübeli personellerden oluşmaktadır.

Anında Servi Hizmeti

Beşiktaş Viessmann müşteri çağrılarına kısa sürede karşılık verir. Kombi ile ilgili soru ve sorunlarınız bekletmeden çözüm bulur. Personelimiz gerek bakım işleri olsun, gerek tamir işleri olsun anında cevap verir. Kullanıcının mağdur olmasını önlemek için kaliteli ve hızlı servis hizmeti vermek önceliklerimiz arasındadır.

Bir kombiden beklenti sağlamlık, sorunsuz çalışma, ortamın ısı konforunu en ekonomik şartlarda sağlama ve yaygın servis ağıdır. Viessmann kombi bütün bu özellikleri barındırır. Beşiktaş Viessmann Kombi Servisi, sizi kombi ile alakalı her sorunuz hakkında bilgilendirecektir. Servisimizi arayarak doğru tercihi yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Powered by themekiller.com