Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Gaziosmanpaşa Viessmann Kombi Servisleri İletişim

Kombi seçimi, oldukça önemli bir konudur. Kombi seçimi yapılırken seçilecek kombi markasının geçmişi ve kalitesi dikkate alınmalıdır. Viessmann markası bu açıdan en önde gelen kombi markaları arasındadır. 1825 yılından beri ısı konforu cihazları üreten bu alanda en tecrübeli firmalardan biridir. Kombi üretimi alanında da öncü bir işlevi olan birçok kombi teknolojisinin ilk uygulayıcısıdır. Alman teknolojisi ile üretilen kombiler en sağlam kombi markalarındandır. Dünyanın en çok tercih edilen kombi markalarından biri olan Viessmann, yaygın servis ağı ile de ön plana çıkar.Gaziosmanpaşa Viessmann Kombi Servisleri gibi servisler aracılığı ile servis hizmeti sağlar. Viessmann için sadece satışı gerçekleştirmek hedef değildir. Viessmann satış sonrası hizmetleri de 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Viessmann firması kombi üretiminde olduğu kadar, satış sonrası servis hizmetlerinde de uzmanlaşmıştır. Servis elemanlarını periyodik eğitimlerden geçirerek en iyi şekilde hizmet verilmesi sağlar.Gaziosmanpaşa Viessmann Kombi Servis de bu eğitimlere katılmaktadır. Tecrübeli ve teknik bilgisi üst düzeydeki personeli sayesinde servis hizmetlerini hızlı ve eksiksiz olarak sağlar.

Kombi Bakımı İhmal Edilmemelidir

Kombi bakımı satış sonrası servis hizmetleri içinde en önemli hizmetlerdendir. Kombi bakım hizmeti aksatılmadan yaptırılmalıdır. Doğal gaz ile çalışan kombiler oldukça hassas aletlerdir. Özellikle yoğun kombi kullanımının olduğu kış aylarından önce ve kış aylarından sonra kombi bakımını yaptırmak gerekir. Kombideki hasarlar, arızalar, sızıntılar bu süreçte tespit edilir ve önlem alınır. Ayrıca kombinin temizliği de sağlanarak, kombinin sorunsuz çalışması sağlanır. Kombi bakımı uzun ömürlü kombi için olmazsa olmazdır. Kombideki en ufak bir sızıntı büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle özellikle yoğun kullanılan yerlerde yılda 2 kez kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kombi bakımı için Gaziosmanpaşa Viessmann Kombi Servisi tercih edilmesi önerilir. Çünkü bu servisimiz eğitimli ve uzman personeli barındırır. Kombi bakımını ayrıntılı olarak gerçekleştirir. Gerekli ölçümleri yaparak kombinin sorunsuz çalışıp çalışmadığını kontrol eder. Kombi bakımı için Gaziosmanpaşa Viessmann Kombi Bakımı  için bu firma tercih edilmelidir.

Yan Sanayi Değil Orijinal Yedek Parça Kullanın

Kombinizin aksayan ve bozan parçalarının değiştirilmesi de oldukça önemli bir iştir. Bu iş için kalitesiz menşei belli olamayan kombinizle uyumsuz yedek parçaları tercih etmeyin.Viessmann Kombi Gaziosmanpaşa Servisi orijinal ve garantili yedek parça hizmeti sunar. Kombi tamirini ucuza getirdiğinizi sanırken daha büyük sorunlara neden olmamak için bizi tercih edin. Servisimizden temin edeceğiniz yedek parçalar bir yıl süre ile garantili olur.

Uzman Servis ,Kolay Ulaşım, Hızlı Hizmet

Gaziosmanpaşa Viessmann  tarafından sunulan tamiratlar garantilidir. Kombinin tamir edilen parçası bir yıl süre ile garanti altında olur. Kombi tamirlerinizde Viessmann  servislerini tercih ederek kombinizin kesin olarak tamirini sağlarsınız.Gaziosmanpaşa Viessmann kombi bakım Gaziosmanpaşa Viessmann kombi bakım ve tamir işlerinizi en hızlı şekilde yapar. Servisimize rahatlıkla ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz. Kombinizin tamiri garantili olarak yapılır, kombi bakımı işleminiz de dilediğiniz tarihte yapılır. Gaziosmanpaşa Viessmann Kombi Servisi kullanıcı memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlar.

Viessmann Kombi, Yüksek Performans Demektir

Viessmann kombiler dünya pazarındaki yerini yüksek performansına borçludur. Viessmann kombiler ortamın ısı konforunu minimum maliyetle sağlar. Gaziosmanpaşa Viessmann Kombi Servisi gibi servisler aracılığı ile bu yüksek performansın devamlı olmasını sağlar. En ufak bir problemde kullanıcının yardımına koşarak, müşteri memnuniyetini sağlar. Siz de Viessmann’u tercih ederek doğru bir şey yapmış olursunuz.

Powered by themekiller.com