Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Güngören Viessmann Kombi Servisi İletişim

Güngören Viessmann Kombi Servisi, Viessmann kombi servislerinden biridir. Firmanın servis ilkeleri ve yönetmelikleri çerçevesinde iş görür. Kombi sektörünün en önde gelen üreticilerinden olan Viessmann, servis hizmetleri konusunda da gelişmiştir. Kombilerin sadece satış öncesi değil, satış sonrası da yeterli ilgiyi görür. Viessmann kombi edinen kişiler servis ağlarının kaydı altına girer. Gerekli bakım ve onarım işleri Güngören Viessmann Kombi Servisleri aracılığı ile hizmet sağlanır. Servislerimiz mekanınız için doğru Viessmann kombiyi seçmenize de yardım eder. Sizi kombi modelleri hakkında bilgilendirerek ihtiyaç duyduğunuz kapasite bir cihazı edinmesiniz sağlar.Detaylı bilgi için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Kombinizdeki Yardımcınız Güngören Viessmann Kombi Servis

Güngören Viessmann Kombi Servis, kombi ve kombi tesisatı ile ilgili tüm soru ve sorulara cevap verebilir. Eğer kombi almak istiyorsanız ve hangi modeli alacağınız konusunda kararsızsanız, servisimizin uzman personelinin yardımını alabilirsiniz. Uzman personelimiz kombiyi kullanacağınız yere göre, uygun kombiyi sizlere önerecektir. Yine kombi ve güvenlikle ilgili tüm soru ve sorunlarınızı da cevaplamaya hazırız. kombilerimizi tercih ederek doğru bir tercih yapmış olursunuz.

Güler Yüzlü Servis Anlayışı

Servisimiz çalışanları güler yüzlü, yardım sever kişilerden oluşmaktadır. Kombi ile ilgili her türlü merakınızı ve siteğinizi gidermek için ellerinden geleni yapacaklardır.Viessmann Kombi Güngören Servis elemanları, kombi ile ilgili tüm sorularınıza yeterli cevapları verecektir. Kombi almadan önce servisimize uğramanızı öneriyoruz. Servis hizmetlerimizi de müşteri memnuniyetini ön plana alarak sunduğumuzu göreceksiniz. Kullanıcı dostu, zamanında iş yapan, kullanıcının her türlü isteğine anında cevap veren uzman bir servistir.

2016 – 2017 Güngören Viessmann Kombi Bakım Ücreti

Kombi bakım işleriniz için endişelenmenize gerek yok. Gerek iş yerinizdeki, gerek evinizdeki kombi ve kombi tesisatı ekiplerimizce en iyi şekilde bakımdan geçirilir. Kombinizin kontrolleri Viessmann yönetmelikleri çerçevesinde gerçekleştirilerek en iyi şekilde çalıştığı tespit edilir. Doğal gazla çalışan kombilerin bakımının düzenli olarak yapılması gerekir. İleride daha fena sonuçların oluşmaması için kombi tesisatı ve kombi iyice bakımdan geçirilmelidir. Kombinin usulünce bakımdan ve temizlikten geçirilmesi kombinizin performansını da etkileyecektir. Kombi daha iyi ısı konforunu daha az enerji tüketerek sağlayacaktır.Güngören Viessmann Kombi Bakım Ücreti sadece dahil 80 TL’dir. Bu fiyat 2015 – 2016 yılı için geçerli kombi bakım fiyatıdır.

Güngören Viessmann Servisi İle 1 Yıl Garanti

Viessmann model kombileriniz, arızalanmaları durumunda servis hizmetleri ile irtibata geçmenizi öneriyoruz. Diğer yollara başvurursanız kombiniz daha çok zarar görebilir. Hatta ehil olmayan ellerde kombinizin tamamen bozulması gerçekleşebilir.Güngören Viessmann Servisi teknik elemanları, Viessmann kombi modelleri konusunda uzman olan ve sürekli yenilenen eğitimlerle bilgilerini güncelleyen kişilerdir. Kombinizin tamiri garantili olarak en iyi şekilde Güngören Viessmann Kombi Servisleri ya da size yakın başka bir Viessmann kombi servisinde gerçekleştirilir. Viessmann servisleri tarafından yapılan tamir işlerinin bir yıl süre ile ilgili servisin garantisi altında olacağını da belirtelim. Viessmann servisleri Viessmann kombinizde meydana gelebilecek arızalar için kesin çözümdür.

Güngören Viessmann Kombi Servisi Orijinal Yedek Parça Kullanır

Güngören Viessmann ve diğer Viessmann kombi servisleri, Viessmann kombinizin tamirinde orijinal yedek parça kullanır. Eğer kombinizin bozulan ya da kırılan parçası tamir edilemeyecek durumda ise, servislerimiz kombinizle tam uyumlu orijinal Viessmann yedek paçalar kullanır. Bu durum kombinizin ömrünü arttırır. Kombinin tamiri kesin olarak yapılmış olur. Ayrıca Viessmann orijinal yedek parçaların bir sene boyunca firma garantisi altında olduğunu belirtelim. Garanti süresi orijinal yedek parçanın takıldığı tarihten itibaren başlar ve bir yıl sürer.Gördüğünüz gibi Viessmann kombiler ısı konforunun sağlanması için en iyi seçenekler. Viessmann kombi ile ekonomik ısınma imkanı sağlarsınız. Üstelik cihazın bakım işlemleri düzenli yapıldığı müddetçe, cihazınızı çok uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Gelişmiş servis hizmetleri de cabası. Güngören Viessmann Kombi Servisi, kombi ile ilgili her türlü işinizde yardımcınız olacaktır.

Powered by themekiller.com