Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Küçükçekmece Viessmann Kombi Servis İletişim

Kombi kullanımı, hızla artmaktadır. Özellikle şehirlerde doğal gaz kullanımının artması bu durumun en önemli nedenidir. Kombi diğer ısınma yöntemlerine göre hem daha temiz hem daha ekonomiktir. Kombi ayrıca ısı konforunu sağlamasının yanında sıcak su temininde de işe yarar. Banyo ve mutfak için gerekli sıcak su kombi aracılığı ile sağlanır. Doğal gaz ile çalışan kombiler çevreyi en az kirleten ısınma yöntemidir. Viessmann kombi en önde gelen kombi markalarından biridir. Yaygın servis hizmetleri ve kaliteli kombileri ile ülkemizin en çok satan kombi markalarından biri dir. Sadece ülkemizin değil dünyanın da en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Alman markası olan  kombi sektörünün bayrak taşıyıcısı firmalarından biridir. Küçükçekmece Viessmann kombi servis  iletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Viessmann Kombi Servisi Hizmetleri

Servisleri en çok, ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da bulunmaktadır.Küçükçekmece Viessmann Kombi Servisi de bunlardan biridir. Viessmann kaliteli hizmet anlayışı ile hem kombi bakımında hem de kombi tamirinde yanınızdadır. Satış sonrası hizmet Viessmann’un dünya markasını olmasını sağlamıştır. Firmamız bu nedenle servis personeli eğitimine azami önem vermektedir. Küçükçekmece servisi elemanları periyodik olarak Viessmann’un eğitimlerinden geçmektedir. Bu sayede personelimiz son teknolojilerden, tekniklerden ve yeniliklerden haberdar olmaktadır.

Küçükçekmece Garantili Kombi Tamiri

Küçükçekmece Viessmann Kombi Servisleri garantili kombi tamir hizmeti sunmaktadır. Küçükçekmece yaşayan Viessmann kombi kullanıcıları cihazlarının tamiratını servislerimiz aracılığı ile yaptırabilir. Servisimiz tarafından tamir edilen kombi parçanız, garanti kapsamına girer. Bu garantinin süresi bir yıldır. Bu süre zarfında aynı parçadan dolayı sorun çıkarsa ücretsiz olarak tamirat yapılır.

Küçükçekmece Viessmann Ta Garantili Kombi Yedek Parçası

Viessmann Kombi Küçükçekmece Servisi tamiri mümkün olamayan parçaları orijinal parçalarla değiştirir. Kombi servisimizin sağladığı orijinal yedek parçalar 1 yıl süre ile garantimiz altındadır. Bu süre zarfında değiştirilen kombi parçasında bir arıza meydana gelirse, parça ücretsiz olarak değiştirilir. Küçükçekmece Viessmann ile tarafımızdan  sağlanan yedek parçalar cihazınız ile tam uyum içerisinde çalışacak uyumlu parçalardır. Kalitesiz yan sanayi ürünleri kullanmanız durumunda cihazınızda kalıcı tamir sağlayamayacağınız gibi cihazın ilerleyen süreçte daha fazla bozulmasına neden olabilirsiniz. Kombi servisi elemanlarımız alanında uzman, teknik bilgisi yüksek personellerden oluşmaktadır. Cihazınızın tamiri ve bakımını en mükemmel şekilde, güven içinde sağlarlar.

Küçükçekmece Viessmann Kombi Bakımı

Kombi bakımı da Küçükçekmece Viessmann Kombi Bakımı hizmetler arasındadır. Uzman ve eğitimli personelimiz cihazınızn bakımı ve temizliğini en iyi şekilde sağlar. Her sene yenilenen eğitimlerden geçen personelimiz Viessmann kombinizin modeli ne olursa olsun etkin bakım hizmeti karşılayabilecek teknik yeterliliktedir. Kombinizin bakımını yönetmeliklere uygun olarak yapar ve gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlarız.Küçükçekmece Viessmann Kombi Bakım Ücreti 2016-2017 yılları içerisinde sadece  80 TL dir.

Viessmann Servis Kalitesi

Viessmann kombi kullanıcılarını Viessmann kombilerini tercih etmelerinin en önemli nedenlerinden biri de Viessmann servis kalitesidir.Küçükçekmece Viessmann Servisi de bu kalite anlayışı içerisinde hizmet verir. Kombinizin her türlü problemine anında çözüm üretir. Servis hizmetimiz hızlı ve kesindir. Kullanıcının mağdur olamamsı için elimizden geleni yaparız. Hızlı ve kaliteli çalışmak temel prensiplerimizdendir.Viessmann kombiyi tercih etmek kombi seçiminde içinizin rahat edeceği anlamına gelir. Yüksek kalite standartlarına sahip Viessmann kombiler ısı konforunuzu ve sıcak su ihtiyacınızım en mükemmel şekilde sağlayacaktır. Herhangi bir soru ve srununuzda Küçükçekmece Viessmann Kombi Servisi hizmetinizde olacaktır.

Powered by themekiller.com