Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Sarıyer Viessmann Kombi Servisi İletişim

Sarıyer Viessmann ile Isı konforunun sağlanması oldukça önemlidir. Yaşam ve çalışma şartlarının dışarısının hava şartlarından etkilenmemesi için ısı konforu sağlayıcı cihazlar kullanılır. Soba, şömine, kalorifer sistemleri, kombiler ısı konforu sağlayıcı sistemlere örnektir. Doğal gazın yaygınlaşması ile diğer seçeneklerden bariz üstünlükleri bulunan kombi sistemleri yaygınlaşmıştır. En büyük ve sağlam kombi firmalarından biri 1825 yılında soba üretimi ile ısı konforu sağlayıcı sistemleri üretmeye başlamış Viessmann firmasıdır. Viessmann kombilerin diğer kombi markalarına göre ciddi üstünlükleri bulunmaktadır. Viessmann kombi sistemleri tüm dünyada ve ülkemizde en iyi kombi sistemleri arasında kabul edilmektedir. Viessmann, kombi teknolojisine yön veren birçok anlamda ilerlemeye ön ayak olmuş dev bir Alman şirketidir. Kombi alanında lider şirketlerden olan Viessmann kombi servis ağı ile de rakiplerinden ayrılmaktadır.Sarıyer Viessmann Kombi Servisi ilkeleri içinde işlerini yürütürler. Müşteri memnuniyetini amaçlayarak kullanıcının Viessmann kombisinden maksimum verimi almasını sağlarlar. Viessmann kombi satış hizmetleri ile servis hizmetleri uyum içinde yürür. İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Güncel Bilgilere Vakıf Teknik Personel

Sarıyer Viessmann Kombi Servisleri ve diğer Viessmann kombi servisleri teknisyenleri kombi ve kombi tesisatları alanında güncel bilgilerle donatılır. Viessmann un yayınladığı eğitim içerikleri ve firma tarafından her sene düzenlenen eğitimler teknisyenlerinin en güncel bilgilerle dolu olmasını sağlar.Sarıyer Viessmann Kombi Servis teknisyenleri de Viessmann eğitimlerine katılarak güncel bilgiler donanır ve gelişen müşteri isteklerine anında karşılık verir.

Serviste Yüksek Standart İlkesi

Viessmann servisleri, sıradan servisler değildir. Yüksek standartları hedefler. Kullanıcının kombisinden azami faydayı sağlamasını amaç edinir. Bu nedenle Viessmann kombi edinen kişiler servis ağlarının sistemine eklenir ve en iyi hizmetin götürülmesi için çalışmalar yapılır. Her sene yapılan değerlendirmelerle servis hizmetlerinin en üst seviyeye çıkarılması amaçlanır.Viessmann Kombi Sarıyer Servis hizmetleri de diğer Viessmann servisleri gibi Viessmann’un yüksek satandart ilkesini benimsemiştir. Viessmann servisinden alacağınız hizmet memnuniyetle sonuçlanacaktır.

Garantili Servis Hizmeti

Sarıyer Viessmann Servisi, servis hizmetlerini garanti kapsamında sunar. Viessmann kombi servisi tarafından tamir edilen kombi parçanız ya da orijinal yedek parça ile değiştirilen kombi parçanız bir yıl süre ile garanti altına alınır. Garanti süresi tamirden ya da parça değişiminden itibaren başlar. Sarıyer Viessmann Servis hizmetleri işinin ehli tarafından sağlanan, garantili sağlam hizmetlerdir. Kullanılan yedek parçalar orijinal Viessmann yedek parçalardır. Yan sanayi ürünler gibi kombinizin ömrünü kısaltmaz aksine kombinizin daha uzun süreli hizmet vermesini sağlar.

Makul Servis ve Bakım Ücreti

Viessmann kombi servisindeki mükemmelliğine rağmen fiyat politikasında oldukça makuldür. Kombi bakım işleriniz sürekli yinelenen eğitimleri ve güncel bilgilerle donanmış kombi teknisyenleri tarafından yapılır.Sarıyer Viessmann Kombi bakım ücreti 2016 – 2017 yılı için 80 TL’dir.Sarıyer Viessmann Servis Ücreti ise 50 TL’dir. Sabit olan bu ücretler kombi modelinize ya da uzaklığınıza göre değişmez. Sarıyer bölgesinde ikamet ediyorsanız, kombi bakım ve tamir işlerinizde garantili iş gören Sarıyer Viessmann Kombi Servisi tercih edin.

Viessmann Servisler Talimatlarla Hareket Eder

Viessmann servisler Viessmann model kombilerinizin en büyük yardımcılarıdır. Bakım, tamirat ve parça değişim işleriniz Viessmann tarafından belirlenen talimatlar çerçevesinde gerçekleştirilir.Sarıyer Viessmann Kombi Servisleri teknisyen ve çalışanları bu talimatlar içerisinde kullanıcıya kusursuz hizmet sunma çabasındadır.Başlıklardan ve anlatılanlardan anlaşılacağı üzere dünyanın en büyük kombi üreticilerinden olan Viessmann, büyüklüğünü kalitesi ve uzman servis anlayışına borçludur. Alman makine teknolojisi ürünü olan Viessmann kombiler, ilkeli servis çalışanlarının azmi ile birleştiğinde mükemmel ısı konforunu sağlar. Sarıyer bölgesinde ikamet ediyorsanız Sarıyer Viessmann Kombi Servisi ile irtibata geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Powered by themekiller.com