Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Viessmann Kombi Bakım Servisleri

Viessmann kombiler Alman teknolojisi ile üretilen uzun ömürlü cihazlardır. Viessmann kombi bakımı işleri Viessmann kombi servislerine yaptırılırsa Viessmann kombinizi uzun süre sorunsuzca kullanabilirsiniz. Bunun nedeni Viessmann kombi servislerin kombi bakımını üstün körü değil ayrıntılı olarak yapacak olmalarıdır. Üstelik Viessmann kombi teknisyenleri Viessmann kombiler üzerine uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Bu sayede en ince ayrıntısına kadar kombinizin bakım işini yapabilecek ehliyettedirler. Etkili ve gerçek Viessmann kombi bakım için uzman Viessmann kombi servisleri tercih edin. İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. numarları hatlarımızdan bizlere ulaşınız.

Neden Kombi Bakımı?

Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kombiler gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışırlar. Yani çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar oluşabilir. Filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir.Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir.Ve en önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin katalog değerleri uzatılabilinir. Viessmann kombi bakımı sorunsuz kombi kullanımı için kesinlikle yaptırılmalıdır.

Viessmann Kombi Bakımı Tasarruf Demektir

Viessmann kombi bakımı sırasında kombi filtreleri de temizlenir. Bu sayede gaz ve elektrik tüketimi en az da tutulur. Tıkanan filtreler kombinin daha fazla yakıt ve elektrik tüketerek ısı konforu sağlayabilmesine neden olur. Viessmann kombi bakımı ile gerekli kombi temizliği sağlanır, gaz ve elektrik tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlanır.

Viessmann Kombi Bakımı Parasını Fazlası ile Çıkarır

Viessmann kombi bakımı  ve tesisat bakımı firmamız tarafından yapılır. Kombi bakım ücreti servis ücreti de dâhil 80 TL olup tüm İstanbul Viessmann kombi servislerinde bu ücret uygulanır. Viessmann kombi bakımı ile kombiniz %30’a varan elektrik ve gaz tasarrufu sağlar. Böylece Viessmann kombi bakımı kısa sürede bakım masrafını çıkarır.

Bakım ile Fatura Miktarınızı Düşürün

Viessmann kombi bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Teknisyenlerimiz bütün Viessmann kombi modelleri için gerekli bakım ve onarım eğitimlerini almışlardır. Bakım talimatlarını izleyerek kombi bakımınızı en iyi şekilde yaparlar. Kombinizin bakım işinin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için Viessmann kombi servisleri tercih edin.

Senede En Az Bir Kez Viessmann Kombi Bakımı Yaptırın !

Viessmann kombi servisi teknisyenleri kombinizin bakımını ayrıntılı olarak yaparak her hangi bir sorun olmadığından emin olurlar. Bu sorun ya da oluşması muhtemel bir sorun görürlerse hemen önlem alırlar. Viessmann kombi bakımı kombi temizliğini de tam olarak sağlar. Böylece kombinizde arıza oluşumunun önüne geçilir.Bakım yaptırarak kombinizin uzun süre sorunsuz hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Viessmann kombi bakımı senede en az bir kez Viessmann servisleri aracılığı ile yaptırılmalıdır. Kombi bakım işlemini yoğun kullanımı olacağı kış aylarından önce yaptırarak kışı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Kombi kullanımı çok yoğunsa Viessmann kombi bakımı senede iki kez Yıllık Periyodik Viessmann kombi bakımı yaptırılabilir. Viessmann kombi bakım bakımı masrafını kısa sürede çıkaracaktır.

Powered by themekiller.com