Viessmann Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Viessmann Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

2016-2017 Viessmann Kombi Servisi

Viessmann kombiler üstün teknolojileri, dayanıklılıkları ile verimlilikleri Viessmann kombi servisleri nedeniyle tercih sebebidir. Bir kombiden beklenen sağlamlık ve yüksek verimlilik Viessmann kombilerce fazlası ile karşılanır. Viessmann kombilerin üstün teknoloji ürünü özelliklerine bir de %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Viessmann kombi servisleri hizmetleri eklenince Viessmann kombiler, kombi edinmek isteyenlerin en iyi tercihi oluyor.

Üstün Özellikli Viessmann Kombi Ve Kazanlar

Viessmann kombiler hem istediğiniz ısı konforunu sağlar hem de ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu. Viessmann kombiler bu hizmetini oldukça ekonomik şekilde yaparlar. Üstün teknolojisi sayesinde en az yakıtla en çok ısı konforunu sağlarlar. Viessmann kombiler kullanıcı konforunu tam olarak sağlamak için üretilmişlerdir. Düşük voltajda ve gaz basıncında bile etkili çalışabilirler. Bu sayede soğuk kış günlerinde sizi yarı yolda bırakmazlar. Viessmann kombilerin bu özellikler ve daha fazlası için Viessmann kombi servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Viessmann Kombi Servis Ağı

Viessmann kombiler ülkemizin en çok tercih edilen kombi markalarındandır. Bunun etkisiyle ülke çapında etkin bir servis ağına sahiptir. Bir Viessmann kombi kullanıcısı İstanbul un neresinde ikamet ederse etsin etkin Viessmann kombi servis hizmeti alabilir.İstanbul gibi büyük şehirlerde hemen her ilçede servislerimiz yer almaktadır. Viessmann firması kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutmak için servis ağını genişletmeye devam etmektedir.

Eğitimli Personel Etkin Hizmet

Viessmann kombi servisi yada Viessmann Kazan Servisi teknik elemanları her sene Viessmann firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerde Viessmann mühendisleri ve teknik elemanlarınca Viessmann kombiler hakkındaki en yeni teknik bilgilerle donatılırlar. Bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurur ve müşteri taleplerine en doğru ve kesin geri dönüşü sağlarlar.

Viessmann Kombi Bakımı ve Tesisat Bakımı

Viessmann kombi bakımı, Yetkli Viessmann Kombi Servisi tarafından verilen hizmetlerden biridir. Kombi bakımı hakkında uzman olan bu servisler tarafından yapılması önerilir. Kombinizin bakım işi en iyi ve ayrıntılı şekilde yapılarak kışa hazır hale getirilir. Kombi bakımı için diğer kişi ya da servisleri değil işin uzmanı Viessmann servis elemanlarını tercih edin.

Viessmann Kombi Servisi Bakım ve Servis Ücreti

İstanbul Viessmann kombi servisleri tamir ve yedek parça değişimi işlerini Viessmann firması tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin onarımını en iyi ve garantili şekilde yapar. Onarımı yapılan kombi parçası Viessmann Kombi Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır. Viessmann kombi orijinal Viessmann yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

Viessmann kombi servisleri ortak fiyat tarifesi ile çalışırlar. Kombi bakımı ve servis ücretleri de bu kapsamda olup sabit olarak fiyatlandırılır. Kombi bakım ücreti tüm Viessmann kombi servislerinde 80 TL olarak uygulanır. Bu ücrete 50 TL olanViessmann servis ücreti de dahildir.

Powered by themekiller.com